Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filtry Delta dla Cokin P
#1
Korzystał ktoś z filtrów Delta dla systemu Cokin P? Warto w ogóle się nimi interesować? Jakby nie było różnica w cenie znacząca w stosunku do tych w marce Cokin.
The question is, who cares?
Odpowiedz
#2
Korzystałem z HiTech i były OK! i ogólnie cieszą się dobrą opinią. O Delcie w necie trafiłem na niezbyt pochlebne opinie.
Odpowiedz
#3
No właśnie tak szukam, bo interesuje mnie Cokin z uniwersalnym mocowaniem, ale oryginalne filtry troszkę ceną odstraszają. Jak szukałem Delty, to w sumie znalazłem jeden wpis, gdzie gość napisał, że są be i tyle.
The question is, who cares?
Odpowiedz
#4
(2016-11-16, 08:27)ahutta napisał(a): No właśnie tak szukam, bo interesuje mnie Cokin z uniwersalnym mocowaniem, ale oryginalne filtry troszkę ceną odstraszają. Jak szukałem Delty, to w sumie znalazłem jeden wpis, gdzie gość napisał, że są be i tyle.

Też jestem w trakcie niuchania. Da się kupić zestawy Cokin P. Dwa-trzy filtry, cena 160-250 zyla + około 8 dych za mocowanie i adapter do danego obiektywu. Przerobiłem temat opinii i wychodzi mi, że lepiej zapłacić za Cokina na zasadzie kupujesz tanio = kupujesz dwa razy.
Tyle, że ja chcę kupić ND + ND połówki, dwie. Pod kątem ewentualnych podróży w przyszłym roku.
Taci, o dici qualcosa che e meglio del silenzio.
---
"Mówię, bracia, czas jest krótki. Trzeba więc, aby ci, którzy mają żony, tak żyli, jakby byli nieżonaci," (1 Kor. 7:29)
Odpowiedz
#5
Dokładnie ND i połówki mnie interesują. Samo mocowanie i redukcja pod obiektyw nie jest problemem. Po prostu przeglądam ceny i np. przy pojedynczych filtrach wychodzi mi ~80zł za "szybkę", no i przy kilku różnych cena za całość urosła mi do paru grubych stówek Uśmiech
No i widzę w ofercie jeszcze jakieś Delty, których ceny są mniej więcej o połowę niższe, więc tak się zastanawiam, czy warto się nimi w ogóle interesować.
The question is, who cares?
Odpowiedz
#6
(2016-11-16, 11:29)ahutta napisał(a): Dokładnie ND i połówki mnie interesują. Samo mocowanie i redukcja pod obiektyw nie jest problemem. Po prostu przeglądam ceny i np. przy pojedynczych filtrach wychodzi mi ~80zł za "szybkę", no i przy kilku różnych cena za całość urosła mi do paru grubych stówek Uśmiech
No i widzę w ofercie jeszcze jakieś Delty, których ceny są mniej więcej o połowę niższe, więc tak się zastanawiam, czy warto się nimi w ogóle interesować.

Podpiszę się pod Grzesiem...tanio kupisz, dwa razy kupisz !! Mam jednego Cokin i jakieś zamienniki...nie ma porównania ! Możesz kupować powoli w miarę potrzeb i eksperymentować, a nie kupić hurtem i połowy nie używać. Zamienniki mają delikatniejszą powierzchnię (zarysowują się łatwo) i mogą dawać dziwny zafarb. Przemyśl to !!
U nos wychodzi się na plac Duży uśmiech
Odpowiedz
#7
(2016-11-17, 20:25)tropic napisał(a): Przemyśl to !!

Przemyślowywuję i dlatego pytam Uśmiech
The question is, who cares?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości